BAŞKANIN MESAJI

Artık birlikteliğimizi internet ortamında da paylaşıyoruz. Kurumların hatta devletlerin elektronikleştiği bir çağda Sendikamız KAMU-İŞ’i teknolojik donanım açısından eksiksiz hale getirme yönündeki kararlığımızın gereği olarak Haziran 2019’dan beri kesintisiz yayındayız.
Sendikamız KAMU-İŞ’i kurumsallaşmanın bir gereği olan, elektronik ağla örme yönündeki çabalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Uzun vadede hedefimiz Genel Merkez ve Gazi Mağusa Şubemiz’de otomasyon sistemine geçebilmek ve elektronik ağ yoluyla tüm üyelerimize ulaşmaktır.
İnternet ortamımız, Kamu - İŞ'lilerin haberleşmesini üye bilgileri ve yaptığımız Toplu İş Sözleşmelerini, anlaşmalı tüm Otel, Hastane, Eczane ve işyerlerine ulaşmayı çok daha pratik hale getirmiş durumdadır. Sendikamız internet sayfası sayesinde iletişimimiz sadece yurt içiyle sınırlı kalmamış, dünya geneline yayılmıştır.
İnternet sayfamızla, dünyanın her neresinde olursa olsun bizimle iletişime geçmek isteyen üyelerimize  bir klavye kadar yakınız.
İnternet sayfamızla, elektronik postalarımıza gelen soru, talep ve önerilere hızlıca yanıt vermekle farklılığımız ortaya koyacağız.
Hızlı iletişim konusuna bundan sonra da büyük hassasiyet göstereceğiz.
Şimdi sizlere çok daha yakınız. Aklınızdan geçenleri buraya not düşmeyi ve bize göndermeyi unutmayın. Cevapsız kalmayacağından emin olabilirsiniz.
Geçmişe takılıp kalmanın hiçbir anlamı yok, birlikte gelecek güzel günlerin çalışmalarını yapalım ve hayata geçirelim.
İnternet sayfamıza ilgi gösteren tüm Kamu-İş’lilere ve kamuoyuna şimdiden teşekkür ediyorum.
                  
                                                                                                    Genel Başkan
                                                                                             Ahmet SERDAROĞLU
 
İndir Başkanın Mesajı.docx